T36IT100NP
The Thermador T36IT100NP is a built-in counter-depth refrigerator that measures 83" high, 36" wide, and 24" deep. It is Energy Star certified. This refrigerator comes with an internal water dispenser, an icemaker, half shelves or split shelves, humidity-adjustable crispers, a separate convertible freezer/fresh food compartment, and a door-open alarm. It has touchscreen controls at the front of the refrigerator section. It's WiFi-enabled.
Description
Dimensions
83 in Height
36 in Width
24 in Depth